Možno ste zoznámení s princípom tantrických masáží viac a možno menej. Možno čisto iba teoreticky alebo ste ich už stihli vyskúšať osobne. Každopádne ide o trochu netradičnú masáž, no o to atraktívnejší zážitok. Techniky, ktorých cieľom je dosiahnuť dokonalé uvoľnenie tým, že sa zmyselné dotyky venujú celému telu vrátane intímnych partií. Môžeme teda povedať, že tantra využíva senzuálne dotyky.

Pokiaľ vás tento typ masáží, relaxácie a zážitku zaujíma alebo s ním máte určité skúsenosti, je to vlastne len základná stopa do poznania senzuálnych masáží. V súčasnosti tantrické salóny ponúkajú aj ďalšie služby, čo sú primárne určené pre tých skúsenejších a hľadajú v danom smere vzrušujúcejší pôžitok.

ženské pery

 Populárna je v tomto prípade služba body to body massage Bratislavatantra, čo sa dá v doslovnom význame preložiť ako „masáž tela na telo“. Odlišuje sa vyššou dávkou senzuality a predovšetkým tým, že masérka v tomto prípade nepoužíva len svoje ruky, ale celé svoje nahé telo.

masérka, salón

 Konkrétnejšie to znamená, že sa po vás bude „kĺzať“ svojim vzrušujúcim ženským telom za použitia špeciálnych olejov, čím sa stáva masáž takisto veľmi príjemná. A niekto by určite povedal, že ešte viac, než tá „klasická“.

https://youtu.be/AIGD9Aq206o

Rozhodne tak môže ísť o to správne riešenie za predpokladu, ak hľadáte o level intenzívnejší zážitok. Vhodný hlavne pre tých, čo už sú s podstatou tantry oboznámení a chcú zažiť nový pôžitok, čo je predsalen opäť v niečom odlišný. Je to vlastne art massage kombinujúca niekoľko prvkov, prioritne shiatsu a tantru. Vykonáva sa v čistom a relaxačnom prostredí za prítomnosti spirituálnej hudby v pozadí. Samozrejmosťou je hygiena a fakt, že tieto postupy začínajú najskôr úvodným kúpeľom, respektíve očistnou kúrou.  Následne je to spravidla len masérka, čo bude využívať svoje originálne techniky, zákazník bude zasa ten, čo ich bude len prijímať a vychutnávať si ich.

4.5/5 - (6 votes)