Mysleli ste už niekedy na to, čo k životu vlastne potrebuje muž? Nemyslíme tým klasické primárne potreby ako jesť a spať. Myslíme, čo potrebuje k úplnej spokojnosti. K tomu, aby bol proste v každej situácii úplne v pohode. Verte tomu, že na toto možno neexistuje univerzálny návod, existuje však niekoľko tipov, ako vášho partnera naozaj uspokojiť po všetkých stránkach. A to ešte nemusia byť celkom sexuálne. Ak chcete vedieť, ako na to, neprestávajte čítať a verte tomu, že vám naozaj poradíme k vašej úplnej spokojnosti. Podstatné však je, aby ste si ako partnerka vášho muža uvedomili, že on občas potrebuje aj čas pre seba a vy mu ho musíte dopriať.

návnada

Pre ženu je občas ťažké pochopiť, že jej partner s ňou nechce tráviť každú voľnú chvíľku, ale pravdou je, že to neznamená, že by ju nemal rád. Toto si musíte opakovať dookola, ak to chcete naozaj reálne pochopiť. Ide však hlavne o to, ako sa na to pozriete vy. Je to pre vás vážne dôležité? Ak chcete, aby bol váš partner naozaj v poriadku, je len na vás, ako s tým začnete narábať. A to myslíme so všetkým, čo ho trápi a so všetkým, s čím mu môžete pomôcť.

wobler

Ak chcete, aby si váš partner oddýchol od rodiny a od hluku, ktorý má okolo seba celý týždeň, nie je nič lepšie ako poslať ho na ryby. Neverili by ste tomu, aká oslobodzujúca dokáže byť práve rybačka. Kúpte mu woblery a vyšlite ho na cesty. Nikdy neviete, aký spokojný a oddýchnutý sa odtiaľ môže vrátiť a to je niečo, čo vás môže s odstupom času naozaj iba tešiť. Teraz je to však len na vás. Ste ochotný s tým niečo urobiť? A viete s tým naozaj niečo urobiť? Keďže ste žena, je jasné, že pre svojho muža chcete urobiť všetko na svete. Ak je vystresovaný a v kŕči, verte tomu, že práve ryby mu môžu naozaj pomôcť. A to nech sa deje čokoľvek, buďte si tým skutočne istá. Nedávajte mu na krk deti, nechajte ho vydýchnuť.

4/5 - (2 votes)