Nájdeš ich v šatníku každého jedného, mladého i starého, muža i ženy, dospelého i dieťaťa. Pokiaľ sa však chceš obliecť rozkošne a zároveň na úrovni, vsaď na jednoduché grafiky, ktoré naozaj niečo znamenajú a vypovedajú.

trička

Výstižné heslá
Krátke nenútené myšlienky, ktoré výstižne vyjadrujú tvoje pocity alebo postoj, zaručene upútajú pozornosť a okamžite si ich čitatelia zapamätajú i do budúcna. Tvoj názor je omnoho hlasnejší na tričku. So štýlovým tričkom sa vyhneš hlúpym konverzáciám na témy, ktoré rozhodne vylučuje. Navyše heslá napísané štýlovým písmom sú jednoducho milé a zaujímavé.

Vymyslené postavičky
I keď najznámejšími animovanými postavičkami sú jednoznačne tie od Disney, poprípade komixoví super hrdinovia od Marvelu, najobľúbenejšou v móde je psík Snoopy z televízneho seriálu Peanuts. Pred Okrem tých je však vonku takisto ženská a dievčenská séria Minnie Mouse Loves Dots s tričkami a malými taštičkami s obľúbenou postavičkou.

Tričká hip-hopových umelcov
Určite si pamätáš na škandál ohľadom trička od Vetements s vyobrazením Snoop Dogga a cenovkou astronomických 900 dolárov. Internet sa prakticky z tejto záležitosti zbláznil a reagoval i samotný interpret. Avšak týmto pravdepodobne začal trend, ktorý vymenil tričká rockových a metalových skupín za tie s hip-hopovými old-schoolovými umelcami.

Superme
To že Supreme nedrží v ponuke ženské oblečenie neznamená, že by si nemohla nosiť ich tričká. Grafické tričká od Supreme zažívajú enormný úspech. Vyberieš si z ich archívu dozaista viac ako jedno, brzdiť ťa môže maximálne jeho dostupnosť a cena.

tílko

Vyhýbate pri nakupovaní tričkám s potlačou, pretože si myslíte, že ste z týchto kúskov už vyrástli? Prestaňte sa ich báť! Ide o jeden z najdostupnejších, najkreatívnejších a najštýlovejších kúskov, aké vo svojom šatníku môžete mať. Takže siahnite po takýchto kúskov a nebojte sa experimentovať.

2.0
01